FORMAT D.M.M.S
JANCZYK Spółka Jawna
Adres: 41-506 Chorzów
ul. Racławicka 16 / 1,2,3
Tel/Fax: (32) 247 30 74
Zapraszamy:
pon-pt od 7:00 do 16:00
biuro@formatksero.pl


O FIRMIE

dmms format zdjęcie firmyFORMAT D.M.M.S Janczyk jest firmą rodzinną, która oferuje Państwu dostęp do wysokiej jakości usługreprograficznych. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie plotowania, kopiowania, składania i kompletowania dokumentacji pozwoliło nam zdobyć zaufanie wielu firm, z którymi utrzymujemy ciągłą współpracę podpartą podpisanymi wieloletnimi umowami.

Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, biur projektowych i architektonicznych, projektantów, szkół, uczelni  oraz firm szkoleniowych. Przywiązując dużą wagę do zadowolenia naszych klientów wciąż inwestujemy w doskonalsze urządzenia najlepszych firm takich jak OCE, KIP, RICOH, KONICA, MINOLTA, NASHUATEK, CANON, ROWE, by móc zaspokoić wymagania rozwijającego się rynku i by udoskonalać wykonywanie naszych usług. Na wszystkie usługi wystawiamy faktury VAT. Honorujemy wszystkie formy płatności; przelew, karta płatnicza, gotówka.
Dbając o Państwa cenny czas oferujemy także możliwość przesyłania zleceń drogą elektroniczną: biuro@formatksero.pl
Zapraszamy serdecznie do stałej współpracy i zapoznania się dokładniej z ofertą na każdej z zakładek tematycznych naszej strony.

U W A G A !!!

W DNIU 15-KWIECIEŃ-2022(WIELKI PIĄTEK)  ZAKŁAD CZYNNY

DO GODZINY 1400

 

ZAPRASZAMY PO ŚWIĘTACH

 

U w a g a !!!!

W związku z panującą pandemią wstrzymuje się do odwołania obsługę klienta indywidualnego w zakresie kopiowania i laminowania dokumentów (jedyną opcją pozostają wydruki tak z e-maila jak i z pendriva)

Dokumentacje techniczne (wersje papierowe) podlegają OZONOWANIU w związku z czym nie mogą być przetwarzane na poczekaniu. 

Za utrudnienia przepraszamy.

 


 

© D.M.M.S FORMAT 2010